4 Ekim 2011 Salı

Lazer ile Cilt Tedavisi Nasıl Yapılır ve Çeşitleri

Lazer ile Cilt TedavisiCildinizin giderek kötüleştiğini, sürekli siyah nokta, sivilce, akne, yağlanma ya da kuruma gibi sorunlarla boğuştuğunuzu düşünün. İyi besleniyor olsanız bile bazı nedenlerden dolayı bu oluşabilir. Cilt dokusu dengesizleşebilir, renk değişmesi, kalınlaşma, sıkılaşma veya donuk görünme de sorunlardandır. Bu tip sorunların mutlaka çözülmesi gerekir.Cilt soyma teknikleri vardır. Eskiyen, yıpranmış, bozulmuş derinin üst tabakasını kaldırma işlemidir. İyileşme sürecinde, temiz, pürüzsüz ve yepyeni bir cilde kavuşlur. Güçlü lazerler, kimyasal ve hızlı dönen bir fırça yardımıyla bu operasyon kolayca yapılır. Bu hassas süreçte, ne olursa olsun uygun yöntemin uygulanması gerekir.

Lazerli Cilt Tedavisi ve Diğer Tedaviler

Mutlaka uzman dermatolog veya estetisyen tarafından işleme alınmalıdır. İyileşme süreci, tedavinin derinliğine ve boyutuna bağlıdır. Tüm cildin soyulmasu her zaman gerekli olmayabilir. Spot tedavisi ise çok etkilidir. Renk düzensizlikleri eşitlenebilir, cilt sıkılaştırılır ve üst yüzey yeni bir katmanla yenilenir. Diğer cilt tedavi biçimleri şunlardır:
Ablatif Tedavi,
Kimyasal Peeling,
Dermabrazyon,
Ablatif Lazer,
Nonablatif Tedavi,
Nonablatif Lazer,
Fotorejunevasyon,
Fraksiyonel Cilt Soyma,
Plazma Cilt Yenileme,
Işık Yayan Diyot Tedavisi,
Radyofrekans,


saglikcini.com

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Popüler Yayınlar

Etiketler

Adet Döneminde Hamile Kalmak Mümkünmü (1) Ağrısız ve Sağlıklı Bir Doğum İçin Yöntemler (1) Akne ve Sivilce İçin Doğal Çözümler Bitkisel Tedaviler (1) Anne Adaylarının Hamilelik Döneminde Yaptırması Gereken Testler (1) Anne ve Hamilelik Kategorisi (1) Ayva Reçeli Nasıl Yapılır Oktay Usta Tarifi Malzemeleri (1) Ben ve Lekeleri Nasıl Yok Edilir - Tedavisi (1) Böğürtlen Reçeli Nasıl Yapılır Oktay Usta Tarifi Malzemeleri (1) Cilt Bakımı Kategorisi (1) Cilt Beyazlatma Yöntemleri Bitki Kürleri Tedavileri (1) Cilt Lekelerine Bitkilerle Çözüm Tedavi (1) CymPlus ile Kısırlık Tedavisi (1) Çilek Reçeli Nasıl Yapılır Oktay Usta Tarifi Malzemeleri (1) Hakkımızda (1) Hamile (Gebe) Kalmayı Kolaylaştıran Yöntemler Bilgiler (1) Hamilelikte Beslenme (1) İdrarla Gebelik Hamilelik Testleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler (1) İkiz Bebek Büyütürken Dikkat Edilmesi Gerekenler (1) İletişim (1) İncir Reçeli Nasıl Yapılır Oktay Usta Tarifi Malzemeleri (1) Kadın Cinsel Hastalıkları - Vajinismus Tedavi Teknikleri (1) Kadın Hastalıkları Kategorisi (1) Kadınlarda Adet ve Adet Dönemi (1) Kakao Yağı Neye İyi Gelir (1) Kendi Kendine Kanser Taraması Kanserin Belirtileri (1) Lazer ile Cilt Tedavisi Nasıl Yapılır ve Çeşitleri (1) Pempe Maske Nedir Nasıl Yapılır (1) Portakal Reçeli Nasıl Yapılır Oktay Usta Tarifi Malzemeleri (1) Reçel Tarifleri Kategorisi (1) Reklam Ver (1) Soru Cevap Hattı - Siz Sorun Biz Cevaplayalım Yayınlayalım (1) Suda Doğum Nasıl Yapılır Avantajları - Video izle (1) Tıbbi Sorumluluk (1) Topuk Dikeni Hastalığı ve Tedavisi (1) Vajina Kanseri Nedenleri ve Tedavisi (1) Vajinal Kaşıntı ve Vajinal Akıntı Tedavisi (1) Vişne Reçeli Nasıl Yapılır Oktay Usta Tarifi Malzemeleri (1)

Bu Blogda Ara